Wieczór kolęd Rodziny Radia Maryja

Rodzina Radia Maryja spotka się dziś na wspólnym kolędowaniu w Teatrze Narodowym w Warszawie. Wieczór kolęd uświetni Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

Wybitni muzycy, których zadaniem jest kultywowanie tradycji narodowych i chwały oręża polskiego, zagrają dziś najpiękniejsze polskie kolędy dla Rodziny Radia Maryja w Teatrze Narodowym w Warszawie. Wieczór kolęd rozpocznie się o godz. 18.00 i będzie transmitowany na antenie TV Trwam.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął minister obrony narodowej Antoni Macierewicz a także wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl