senior fot. Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

„Weekend seniora z kulturą” w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II

W dniach od 1 do 2 października już po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą”. W coroczną akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego włącza się Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. Wydarzenie ma na celu zachęcenie osób starszych do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.

W dniach od 1 do 2 października Muzeum przygotowało specjalną ofertę, w ramach której osoby powyżej 60. roku życia mogą zwiedzić wystawę stałą na podstawie specjalnego biletu „Weekend seniora z kulturą”, jaki można zakupić za symboliczną złotówkę.

Na podstawie tego biletu można skorzystać z formy zwiedzania przypisanej do terminu, na który zakupiono bilet, np. zwiedzanie z przewodnikiem, z audioprzewodnikiem lub indywidualnie.

Promocyjny bilet uprawnia również do udziału (w miarę dostępności miejsc) w wybranym pokazie wartościowego filmu fabularnego, który będzie wyświetlany w niedzielę 2 października o godz. 14.30 oraz 16.30 w Sali Teatralnej Domu Katolickiego przy Placu Jana Pawła II 1 w Wadowicach.

Informację o tytułach filmów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 33 823 35 65 lub mailowo: [email protected].

Liczba miejsc na seanse jest ograniczona – decyduje kolejność przybycia na seans.

Promocyjne bilety można kupić online przez stronę: bilety.domjp2.pl lub w kasach biletowych Muzeum. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości potwierdzający wiek w celu okazania w kasach biletowych lub przy wejściu na ekspozycję.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl