Warszawa: Pokutna procesja różańcowa
Ulicami Warszawy przeszła w niedzielę pokutna procesja różańcowa. Duchowo ze stolicą łączyli się wierni w wielu miejscowościach w Polsce.
Wyjście na ulicę z różańcem w ręku to świadectwo odwagi, ale też wyjątkowe świadectwo wiary. W niedzielę takie świadectwo dali wierni w Warszawie. To pokutna procesja różańcowa w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi Bożej za grzechy własne, a także za grzechy Polaków, szczególnie za tzw. aborcje, profanacje, pijaństwo, kłamstwa, rozpad małżeństw i rodzin, pornografię i całą falę zła niszczącego polskie społeczeństwo.
Wiernym w procesji towarzyszył obraz Matki Bożej Łaskawej oraz relikwie św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski, św. Maksymiliana Maria Kolbe, bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz bł. Męczenników z Pratulina.
Modlitewne wydarzenie zorganizowały: wspólnoty Nieustającego Różańca Świętego, Męski Różaniec z Warszawy, Wojownicy Maryi, a także Akcja Katolicka.
TV Trwam News



