fot. pixabay.com

Warszawa: Awaria ciepłownicza na Bielanach; bez ciepła w dwóch blokach

Do kolejnej awarii systemu ciepłowniczego doszło we wtorek rano na osiedlu Chomiczówka na warszawskich Bielanach. Nie ma ogrzewania w dwóch budynkach – poinformowała Veolia Energia Warszawa S.A.

Spółka Veolia – operator odpowiedzialny za dostawę ciepła w stolicy – poinformowała na stronie energiadlawarszawy.pl, że we wtorek od godziny 8.30 rano w rejonie ul. Mistrzowskiej nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Ogrzewania nie ma w budynkach przy ul. Brązowniczej 1B i Mistrzowskiej 2.

Według Veolii, przywrócenie dostaw ciepła planowane jest we wtorek o godzinie 15.

W poniedziałek, także na Bielanach, ogrzewania z powodu wcześniejszej awarii pozbawieni byli od godz. 13.50 mieszkańcy okolic ul. Przy Agorze. Ciepła nie było w budynkach przy ul. Nocznickiego 13, 13A, 15; Przy Agorze 18, 18A, 20 i 22 oraz przy ul. Wrzeciono 16, 20, 22, 35, 37.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl