W kraju zachmurzenie małe i umiarkowane

Jak informuje IMGW, północna Skandynawia znajdzie się w zasięgu niżu, na pozostałym obszarze kontynentu będzie dominował rozległy wyż z centrum nad Danią. Polska pozostanie pod wpływem tego wyżu. Z północy zacznie napływać nieco chłodniejsze powietrze polarnokontynentalne.

Dziś w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, rano na południu miejscami zachmurzenie duże. Temp. maks. od 14 st. na zachodzie, 12 st. w centrum i na Wybrzeżu, 8 st. na północnym wschodzie, do 7 st. w dolinach karpackich. Wiatr słaby, zmienny.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie małe, na północy miejscami umiarkowane, lokalnie silne zamglenia z widzialnością od 1000 do 3000 m. Temp. min. od -5 st. w dolinach karpackich, -4 st. na południu, -2 st. w centrum, do 2 st. na Wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, na Wybrzeżu słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

W Warszawie w środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. 12 st. Wiatr słaby, z kierunków północnych. W nocy zachmurzenie małe. Temp. min. -2 st. Wiatr słaby, zmienny.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1020 hPa i będzie spadało.

RIRM/PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl