fot. PAP/Rafał Guz

W internecie pojawił się nowy spot wyborczy A. Dudy

Prezydent Andrzej Duda zapewnił, że najważniejszym celem jego prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków. W internecie pojawił się nowy spot wyborczy kandydata Zjednoczonej Prawicy.

Spot składa się z fragmentów wypowiedzi ubiegającego się o reelekcję prezydenta, które padły w sobotę w Warszawie na konwencji inaugurującej jego kampanię wyborczą.

Umieszczono w nim sceny z konwencji, a także z wizyt krajowych prezydenta i jego spotkań z Polakami.

– Najważniejszym celem mojej prezydentury jest to, żeby podniósł się poziom życia Polaków. To jest, proszę Państwa, wielkie dzieło – budowanie Polski, która jest w stanie ochronić słabszych i nie musi bać się silnych; że nikt nas nie napadnie, nie zabierze nam wolności. W Polsce jest wiele podziałów, ale – moi Kochani – przecież wszyscy stajemy i śpiewamy: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy MY żyjemy”. Polska jest naszym wielkim zadaniem. Dla mnie ważne jest to, żeby moi rodacy mogli spotkać się z prezydentem u siebie, żeby mieli to poczucie, że prezydent jest przy nich blisko – akcentował Andrzej Duda.   

Prezydent powiedział, że dalej rusza w trasę. Podkreślał, jak ważne i niezbędne jest dla niego wsparcie Polaków, bo – jak wskazał – nikt nie wygrywa wyborów sam.

Kandydaci na urząd prezydenta zbierają również podpisy poparcia (minimum 100 tys.) i muszą je przedstawić do sprawdzenia Państwowej Komisji Wyborczej. Do urn wyborczych pójdziemy 10 maja.

RIRM

drukuj