fot. twitter.com/Kombatanci

UdSKiOR: Uroczystości pogrzebowe Lidii Lwow-Eberle odbędą się 22 stycznia w Warszawie

Płk Lidia Lwow-Eberle „Ewa”, „Lala”, sanitariuszka 5. Brygady Wileńskiej Armii Krajowej, spocznie na Powązkach Wojskowych 22 stycznia o godz. 13.00 – poinformował Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, organizator uroczystości pogrzebowych.

Lidia Lwow-Eberle „Ewa”, „Lala”, sanitariuszka Armii Krajowej, Panna Wyklęta, narzeczona majora Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” zmarła 5 stycznia w wieku 100 lat.

„W związku z licznymi pytaniami uprzejmie informujemy, że śp. płk Lidia Lwow-Eberle ps. +Ewa+, sanitariuszka 5. Brygady Wileńskiej Armii Krajowej, spocznie na Powązkach Wojskowych w dniu 22 stycznia br. o godz. 13.00. Organizatorem uroczystości pogrzebowych jest Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych” – poinformowano na stronie UdSKiOR.

Przekazano, że więcej informacji można uzyskać u podpułkownika Adama Kunickiego pod numerem telefonu 723 998 691 lub pisząc na adres mailowy: [email protected].

Informacji dla przedstawicieli mediów udziela Julita Turos, rzecznik prasowy UdSKiOR (784 056 113, [email protected]).

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl