pixabay.com

Trwają zapisy na Letnią Akademię Pro-life

Trwają zapisy na Letnią Akademię Pro-life. To pięciodniowe warsztaty i wykłady dla każdego, kto chce bronić życia człowieka.

Pogłębianie wiedzy o najważniejszych zagadnieniach bioetycznych, umiejętność rozmawiania o nich, by następnie dzielić się informacjami z rodziną i znajomymi – to cel Letniej Akademii Pro -life, która rozpocznie się 28 czerwca i potrwa do 2 lipca.

Spotkamy się w Krakowie, aby przez pięć dni popracować metodami aktywizującymi, które pomogą nam czegoś się dowiedzieć, zdobytą wiedzę przyswoić, wykorzystać ją w praktyce i pogłębić komunikację – powiedziała Magdalena Guziak-Nowak z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Początek życia człowieka, in vitro, antykoncepcja hormonalna, seksualizacja dzieci – to tylko niektóre tematy podejmowane podczas Letniej Akademii Pro-life.

Do udziału w Letniej Akademii Pro-life zapraszamy liderów obrony życia człowieka z całego kraju, osoby z dużym doświadczeniem, ale także tych, którzy chcieliby zacząć działać, by skutecznie, mądrze, odważnie, z szacunkiem dla drugiego człowieka podejmować te najtrudniejsze dylematy bioetyczne – podkreśliła Magdalena Guziak-Nowak.

Zapisy trwają do 2 czerwca. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pro-life.pl.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl