Warszawa – odbyła się III konferencja „Powstań Polsko”

W sobotę na warszawskiej Woli  odbyła się III konferencja „Powstań Polsko”, organizowana przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę. Wydarzenie wpisało się w trzydniową pielgrzymkę krucjaty.

W tym roku konferencja była poświęcona tematowi kontroli wyborów –  mówi Jadwiga Lepieszo z sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

– Ponieważ są wybory Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaangażowała się w Ruch Kontroli Wyborów. Chcemy, żeby wszystko przebiegało sprawiedliwie. Jako katolicy nie chcemy być bierni. Chcemy uczestniczyć w komisjach wyborczych, bo w taki sposób możemy się zaangażować jako obywatele i jako katolicy – powiedziała Jadwiga Lepieszo.

W niedzielę ulicami Warszawy przejdzie Marsz Patriotów. Poprzedzi go Msza święta o godz. 11:00 przed Krzyżem Traugutta. Następnie zgromadzeni przejdą przez Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Most Poniatowskiego przed Krzyż Katyński przy sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej na Pradze.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl