fot. Tomasz Strąg

Trwa akcja „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Trwa kampania „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Skierowana jest ona zarówno do branży turystycznej, jak i do  samych turystów.

Dzięki trwającej akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, realizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

Z kolei dla przedsiębiorstw – jak podkreślał wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej Marcin Różycki – kampania stanowi możliwość wypromowania swoich ofert.

– Tak naprawdę jest skierowana do wszystkich, którzy chcą wyjechać na weekend, choćby nawet zobaczyć miejsca blisko siebie. Podmiotów, które zgodziły się z nami współpracować i partnerować przy tej pomocy, jest dokładnie 568 w całej Polsce – najwięcej w Małopolsce, później na Dolnym Śląsku i oczywiście w Pomorskiem. To trzy rejony, gdzie podmiotów turystycznych jest najwięcej. To jest weekend za pół ceny, czyli tak naprawdę przez dwa weekendy możemy skorzystać z usług wielu przedsiębiorców, którzy oferują swoje usługi za pół ceny – mówił Marcin Różyński.

Z akcji można było skorzystać także w poprzedni weekend. Lista ofert podmiotów biorących udział w kampanii dostępna jest na stronie [polskazobaczwiecej.pl].

 

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl