fot. akademiapatriotyzmu.pl

Szkoła Letnia Akademii Patriotyzmu

W Warszawie trwa dwudniowa Szkoła Letnia Akademii Patriotyzmu. To cykl comiesięcznych zjazdów o charakterze edukacyjno-szkoleniowym dla absolwentów szkół średnich i studentów.

Zajęcia prowadzone są przez ekspertów ze świata mediów, prawa i ekonomii. W ich ramach uczestnicy mogą zadawać pytania oraz brać udział w dyskusji z prelegentami.

Chodzi o zachęcenie młodych do zainteresowania się sprawami kraju – podkreśla pomysłodawca projektu Krzysztof Tenerowicz.

Wspiera nas spółka KGHM, czyli jeden z czempionów narodowych. Nasza fundacja czyli organizator wydarzenia – Centrum im. Władysława Grabskiego – też jest podmiotem, który chce łączyć nowoczesny patriotyzm z zaangażowaniem, nie tylko młodych ludzi, ale też takimi wyzwaniami, które nowoczesność stawia przed młodymi. Chcemy odpowiedzialnego patriotyzmu i kreowania pozytywnego wizerunku, nie tylko w odniesieniu do samych działań, które prowadzimy, ale także w odniesieniu do tego czego nasi partnerzy oczekują od nas i od uczestników tego projektu – akcentuje Krzysztof Tenerowicz.

To już szósty zjazd Akademii Patriotyzmu. Wcześniej uczestnicy i prelegenci spotykali się m.in.: w Krakowie.

RIRM

drukuj