fot. https://twitter.com/BBN_PL/status/1557036381679112196/photo/1

Szef BBN otrzymał od ambasadora Ukrainy odznaczenie za wzmacnianie dwustronnych relacji

Szef BBN Paweł Soloch otrzymał od ambasadora Ukrainy w Polsce Wasyla Zwarycza odznaczenie za wzmacnianie dwustronnych relacji przyznane mu przez Radę Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy – poinformowało Biuro Bezpieczeństwa Narodowego.

Jak poinformowało we wtorek Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Paweł Soloch rozmawiał o sytuacji na Ukrainie oraz współpracy polsko-ukraińskiej z nowym ambasadorem w Polsce Wasylem Zwaryczem.

„Ambasador przekazał szefowi BBN odznaczenie przyznane mu przez Radę Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy za wzmacnianie dwustronnych relacji” – poinformowano.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl