fot. pixabay.com

Synoptyk IMGW: Wieczorem więcej przejaśnień

Miejscami możliwe są chmury i przelotne opady deszczu, ale już wieczorem będzie więcej przejaśnień – powiedziała PAP synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej Anna Woźniak. Temperatura maksymalna będzie wahać się między 21 a 25 stopniami Celsjusza.

Jak podkreśliła Anna Woźniak, jeśli chodzi o pogodę, w najbliższych dniach spodziewana jest stabilizacja.

W czasie środowego popołudnia w niektórych rejonach kraju będzie sporo chmur, możliwe też będą przelotne opady deszczu, ale już wieczorem będzie więcej przejaśnień. Temperatura maksymalna będzie wahać się między 21 a 25 stopniami Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany będzie wiał z północnego zachodu; silniejszy i porywisty będzie jedynie na wybrzeżu.

Najbliższej nocy zachmurzenie będzie małe i umiarkowane.

„Tylko na północy i na południowym wschodzie będzie ono większe. Tam możliwe też są bardzo słabe, przelotne opady deszczu” – powiedziała Anna Woźniak.

Temperatura minimalna będzie wynosić od 10 stopni na Suwalszczyźnie do 15-16 stopni na południowym zachodzie kraju. Wiatr wciąż będzie słaby, miejscami umiarkowany.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl