fot. https://twitter.com/Straz_Graniczna

Straż Graniczna podała, że od początku wojny z Ukrainy do Polski wjechało 5,542 mln osób

Od 24 lutego 2022 roku funkcjonariusze Straży Granicznej odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 5,542 mln osób – przekazała Straż Graniczna. W poniedziałek do naszego kraju z Ukrainy wjechało 21,8 tys. osób.

„Od 24.02 funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 5,542 mln osób” – zaznaczyła dziś Straż Graniczna.

Straż poinformowała, że ostatniej doby zanotowano 21,8 tys. odpraw, z kolei we wtorek do godz. 7 było ich 7,3 tys. W poniedziałek z Polski na Ukrainę odprawiono 26,6 tys. osób, a od początku wojny ponad 3,693 mln osób.

Wtorek jest 174. dniem wojny Rosji z Ukrainą.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl