fot. twitter.com/KancelariaSejmu

Spór o majątki osób pełniących funkcje publiczne

Poseł Koalicji Obywatelskiej Robert Kropiwnicki został okrzyknięty kolekcjonerem mieszkań. Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego PiS, w radiowej jedynce skomentował sprawę oświadczenia majątkowego polityka opozycji. 

Krzysztof Sobolewski, szef komitetu wykonawczego PiS, był pytany na antenie Polskiego Radia o sytuację w Koalicji Obywatelskiej. Polityk skomentował informacje dotyczącą posła Roberta Kropiwnickiego, który ostatnio został nazwany „Magnatem nieruchomości”.

– Skoro niedawno część posłów PO szukała nieruchomości pana prezesa Daniela Obajtka, biegała i krzyczała o tym, że ktoś ma jedną lub drugą nieruchomość, a teraz, jak się okazuje, że w ich własnych szeregach są magnaci nieruchomości jak poseł Robert Kropiwnicki, to może też poprosiliby CBA o sprawdzenie oświadczeń majątkowych pana posła. Podobnie przecież można skontrolować majątek Roberta Kropiwnickiego od momentu, kiedy jest posłem i skąd ma te mieszkania oraz środki na ich zakup – wyjaśnił Krzysztof Sobolewski.

Według słów posła KO Roberta Kropiwnickiego, te dziewięć mieszkań, których jest właścicielem, zakupił zanim został posłem i to praca w spółce pozwoliła mu na oszczędzenie takiej kwoty.

 

TV Trwam News

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl