fot. tv trwam

Śmiertelna ofiara czadu w Siemianowicach Śląskich

Jedna osoba zmarła, a trzy – w tym dwoje dzieci – trafiły do szpitala w wyniku zatrucia tlenkiem węgla w mieszkaniu przy ul. Wyzwolenia w Siemianowicach Śląskich – poinformowała młodsza brygadier Aneta Gołębiowska, rzecznik śląskiej straży pożarnej.

Od początku października br. to już trzecia śmiertelna ofiara zatrucia czadem w województwie śląskim.

„Zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia, który spędzimy w gronie najbliższych. Zadbajmy o bezpieczeństwo. Sprawdźmy stan technicznych urządzeń grzewczych, pamiętajmy o czyszczeniu przewodów kominowych i sprawdzaniu instalacji wentylacyjnej” – zaapelowała Aneta Gołębiowska.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl