Śląskie: Pięciu górników niegroźnie poszkodowanych w wyniku wstrząsu w Mysłowicach

Pięciu górników doznało niezagrażających życiu obrażeń w wyniku poniedziałkowego wstrząsu w kopalni Mysłowice-Wesoła w Mysłowicach (Śląskie) – podała Polska Grupa Górnicza, do której należy zakład.

W poniedziałek o godz. 16.37 w pokładzie 501 na poziomie 665 m doszło do wstrząsu w rejonie, w którym znajdowało się 11 górników. Zostali wycofani i bezpiecznie wyjechali na powierzchnię. Pięć osób zgłosiło dolegliwości. Badania wskazały, że to m.in. skręcenie kolana, stłuczenia i otarcia. Nie było potrzeby hospitalizacji żadnego z pracowników.

PAP

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl