fot. https://twitter.com/Straz_Graniczna

SG: od 24 lutego do Polski z Ukrainy wjechało 3,592 mln osób

Od początku wojny funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych z Ukrainy do Polski 3,592 mln osób – poinformowała Straż Graniczna. Ostatniej doby do naszego kraju z Ukrainy przyjechało 21 tys. osób.

„Od 24 lutego funkcjonariusze SG odprawili w przejściach granicznych na kierunku z Ukrainy do Polski 3,592 mln osób” – napisała dziś na Twitterze Straż Graniczna.

Jak poinformowała, we wtorek do Polski przyjechało 21 tys. osób (wzrost o 13 proc.), a w środę do godziny 7 rano 6 tys. osób (wzrost o 13 proc.).

SG przekazała ponadto, że ostatniej doby z Polski na Ukrainę odprawiono 25,3 tys. osób. Od 24.02 na Ukrainę z Polski wyjechało 1,557 mln osób.

W środę mija 91. dzień wojny na Ukrainie.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl