fot. PAP/EPA

Sekretarz obrony USA przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii

Sekretarz obrony USA, Lloyd Austin, przebywa w szpitalu. Jest podejrzenie nawrotu raka pęcherza. Obowiązki Lloyda Austina przejęła jego zastępca.

Sekretarz obrony, Lloyd Austin, został przetransportowany do Narodowego Wojskowego Centrum Medycznego im. Waltera Reeda w Waszyngtonie. Przebywa na oddziale intensywnej terapii. Stan jego zdrowia jest ścisłe monitorowany. Lekarze wykonują też specjalistyczne badania. Wcześniej u Lloyda Austina wykryto raka prostaty. Był dwukrotnie hospitalizowany. Przeprowadzano również zabieg operacyjny. Problem z pęcherzem moczowym jednak powrócił. Nie wiadomo, jak długo Lloyd Austin pozostanie w szpitalu. Lekarze podkreślają jednak, że rokowania pozostają bardzo dobre.

„Sekretarz Lloyd Austin przekazał funkcje i obowiązki biura Sekretarza Obrony, zastępcy Sekretarza Obrony, Kathleen Hicks. Zastępca Sekretarza Obrony przejął funkcje i obowiązki” – przekazał gen. Patrick Ryder, rzecznik Pentagonu.

We wcześniejszej informacji podał, że Lloyd Austin będzie wykonywał swoje obowiązki ze szpitala, gdzie udał się z niezbędnym sprzętem.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl