fot.freepik.com

RPD i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę rozpoczęły współpracę ws. analizy przypadków krzywdzenia dzieci

Razem z fundacją Dajemy Dzieciom Siłę rozpoczynamy współpracę przy analizie działań państwowych instytucji i służb w przypadkach krzywdzenia dzieci – napisał w czwartek na Twitterze Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

„Razem z fundacją Dajemy Dzieciom Siłę rozpoczynamy współpracę przy analizie działań państwowych instytucji i służb w przypadkach krzywdzenia dzieci” – napisał Rzecznik Praw Dziecka..

Jak poinformował RPD, zbiera informacje z całej Polski i wkrótce zaproponuje „systemowe zmiany, które wzmocnią ochronę najmłodszych”.

PAP

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl