Równi i równiejsi wobec prawa?

Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim umorzyła postępowania ws. oszusta, który posługując się podrobionym podpisem o. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja, wyłudzał pieniądze.

Oszust w korespondencji wysyłanej do osób mieszkających w Białymstoku, Jezioranach i Rybniku dziękował za wsparcie oraz prosił o pomoc na rzecz WSKSiM, podając fałszywy numer konta. Postępowanie umorzono z powodu niewykrycia sprawcy.

To już kolejna sytuacja, która dobitnie pokazuje, że polski wymiar sprawiedliwości dzieli obywateli na równych i równiejszych. W lipcu Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota umorzyła śledztwo ws. znieważania i nawoływania na forach internetowych „Gazety Wyborczej” do zabicia o. Tadeusza Rydzyka CSsR. Według prokuratury to czyn nisko szkodliwy społecznie.

 

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl