fot. Pixabay

Rosyjskie MSZ wydało zakaz wjazdu dla kilku przedstawicieli Unii Europejskiej

Władze Rosji objęły w piątek zakazem wjazdu na terytorium kraju kilku przedstawicieli Unii Europejskiej – poinformował w oświadczeniu resort spraw zagranicznych w Moskwie.

Rosyjskie MSZ stwierdziło, że decyzja ta jest konsekwencją polityki „absurdalnych jednostronnych restrykcji” ze strony Brukseli.

Zakazem objęci zostali przedstawiciele unijnych organów ścigania oraz organów ustawodawczych i wykonawczych w niektórych krajach UE, którzy – jak napisano w oświadczeniu – są „osobiście odpowiedzialni za szerzenie polityki antyrosyjskiej”.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl