fot. FB/Pałac Saski

Retro-potańcówka w Ogrodzie Saskim

W najbliższą sobotę na dziedzińcu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbędzie się retro-potańcówka pod hasłem „W Saskim Ogrodzie koło fontanny…”.

W tym roku przedwojenne klimaty w stolicy przywołają Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Mała Orkiestra Dancingowa.

Muzycy zagrają przeboje w oryginalnych aranżacjach, pochodzące z czasów, gdy nad placem Piłsudskiego majestatycznie górował Pałac Saski.

Do udziału w wydarzeniu zaprasza Sławomir Kuliński, rzecznik spółki Pałac Saski.

– Rok temu jeszcze w tym miejscu długo po zmroku niosła się warszawska muzyka. To tutaj kolejny raz zobaczymy się wszyscy razem i będziemy szaleć do największych warszawskich hitów, które zagrają dla nas Warszawska Orkiestra Sentymentalna i Mała Orkiestra Dancingowa. (…) Będziemy się wspólnie bawić do późnych godzin wieczornych – mówi Sławomir Kuliński.

Potańcówka będzie symbolicznym pożegnaniem wakacji. Początek w sobotę o godz. 18.00  przy siedzibie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl