fot. sxc.hu

RCB: We wtorek jedna osoba zmarła z wychłodzenia

Minionej doby jedna osoba zmarła z powodu wychłodzenia organizmu. Od 1 listopada z tego powodu zmarły 52 osoby – poinformowało w środę Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w komunikacie. RCB zaapelowało o pomoc potrzebującym zimą.

„Pamiętajcie, że zimą ludzki organizm bardzo szybko traci temperaturę. Dlatego zwracajcie szczególną uwagę na osoby bezdomne i inne potrzebujące pomocy. Wasz telefon na 112 może uratować komuś życie!” – zaapelowało RCB na Twitterze.

„Ubieraj się stosowanie do pogody, reaguj na potrzebujących pomocy, nie rozgrzewaj się alkoholem, zadbaj o zwierzęta” – przypomniało RCB.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl