fot. twitter.com/MSWiA_GOV_PL

RCB: W poniedziałek dwie osoby zmarły z wychłodzenia

W poniedziałek z wychłodzenia zmarły dwie osoby – poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Od 1 listopada ubiegłego roku Komenda Główna Policji odnotowała 37 zgonów z tego powodu.

RCB przekazało na swojej stronie internetowej, że pierwszego lutego z wychłodzenia zmarły dwie osoby, a od 1 listopada Komenda Główna Policji odnotowała 37 zgonów z tego powodu.

W mediach społecznościowych RCB przypomina, by w czasie mrozów ubierać się stosownie do pogody, reagować na osoby potrzebujące pomocy, nie rozgrzewać się alkoholem oraz zadbać o zwierzęta.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl