fot. pixabay.com

RCB: burze z gradem w całym kraju

W poniedziałek po południu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia przed burzami z gradem dla kolejnych województw – poinformowało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. W sumie ostrzeżenia obowiązują w 13 województwach.

Alerty pierwszego stopnia obowiązują w województwach: podlaskim, pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, lubuskim, śląskim, podkarpackim, małopolskim i świętokrzyskim.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przypomina, aby w czasie burz unikać otwartych przestrzeni i nie chować się pod drzewami.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl