fot. Radio Maryja

Radio Maryja i TV Trwam zachęcają rodziny do pokazania, jak modlą się w domach

Radio Maryja i TV Trwam zachęcają do tego, by – jak w rodzinie – dzielić się tym, jak modlimy się w domach, w formie krótkiego filmu przesłanego na specjalny adres mailowy: filmiki@tv-trwam.pl. To zachęta dla całych rodzin, zwłaszcza dla dzieci.

Telewizja Trwam i Radio Maryja każdego dnia towarzyszą swoim słuchaczom poprzez wspólną modlitwę. Dzięki telewizji – w trakcie codziennej Mszy św. o godz. 13.30. Modlitwa różańcowa rozpoczyna się o godz. 20.20. O 21.00 następuje połączenie z Jasną Górą, by powiedzieć Matce Bożej: „Jestem, pamiętam, czuwam!”.

Na antenie Radia Maryja codzienna Msza św. rozpoczyna się o godz. 7.00. Niedzielne Msze św. o godz. 9.00 – w radiu i o godz. 9.30 – w Telewizji Trwam.

Teraz TV Trwam i Radio Maryja zachęcają do tego, by wspólnie dzielić się świadectwem modlitwy w naszych domach. Kiedy sięgamy po różaniec, uczestniczymy we Mszy św., modlimy się z dziećmi – podzielmy się tym, jak w rodzinie, jak w Rodzinie Radia Maryja.

Jeśli jest w nas gotowość do tego, by dać świadectwo, możemy nagrać i przesłać krótki film, który pokaże, jak modlimy się w naszych domach, całym rodzinami, z dziećmi.

Filmiki należy przesyłać na specjalny adres mailowy: filmiki@tv-trwam.pl. Przesłanie filmu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich.

TV Trwam News

drukuj