fot. pixabay.com

R. Bąkiewicz o nieopublikowaniu wyroku TK w sprawie tzw. aborcji eugenicznej: Zapewniam, że jeśli boicie się lewackiej hołoty, która zapewne wyjdzie na polskie ulice, to my jako Straż Narodowa staniemy w obronie najświętszych dla nas wartości

W imię sprawiedliwości, miłości bliźniego, zwyczajnej przyzwoitości. Opublikujcie ten wyrok w imię polskiej państwowości, państwa prawa i praworządności. Z tego miejsca mogę zapewnić, że jeśli boicie się lewackiej hołoty, która zapewne wyjdzie na polskie ulice, będzie atakowała polskie kościoły, niszczyła polskie miasta i miasteczka, to my jako Straż Narodowa staniemy w obronie najświętszych dla nas wartości – powiedział Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, prezes Roty Niepodległości, w filmie zamieszczonym na Twitterze.

Robert Bąkiewicz zaapelował do polskiego rządu o opublikowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie tzw. aborcji eugenicznej. Rząd z opublikowaniem wyroku czeka od kilku miesięcy.

– 3 miesiące temu Trybunał Konstytucyjny orzekł w sprawie ochrony życia od poczęcia. Zapadł wyrok, który ma chronić życie od momentu poczęcia. Przez 3 miesiące polski rząd nie opublikował tego wyroku. Skutkuje to tym, że prawo nie weszło w życie. Przez te 3 miesiące dalej były zabijane polskie nienarodzone dzieci. Z tego miejsca apeluję do polskiego rządu: nie lękajcie się. Podejmijcie ważną decyzję, bądźcie mężczyznami. W imię sprawiedliwości, miłości bliźniego, zwyczajnej przyzwoitości. Opublikujcie ten wyrok w imię polskiej państwowości, państwa prawa i praworządności – mówił prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Opublikujcie ten wyrok – ponowił apel prezes Roty Niepodległości.

– Z tego miejsca mogę zapewnić, że jeśli boicie się lewackiej hołoty, która zapewne wyjdzie na polskie ulice, będzie atakowała polskie kościoły, niszczyła polskie miasta i miasteczka, to my jako Straż Narodowa staniemy w obronie najświętszych dla nas wartości. Będziemy bronili Kościoła, polskiej państwowości. Nie lękajcie się i opublikujcie wyrok. Najwyższy czas – podsumował Robert Bąkiewicz.

radiomaryja.pl

drukuj