Przestępstwo w sprawie katastrofy smoleńskiej

Parlamentarny zespół do spraw wyjaśniania katastrofy smoleńskiej złożył do prokuratora generalnego zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa znieważenia zwłok ofiar smoleńskich przez Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego, Jacka Cichockiego i szefów służb specjalnych.

W skierowanym do Andrzeja Seremeta zawiadomieniu czytamy m.in. „W sposób bezsporny i oczywisty publikacja okaleczonych i zdekompletowanych ciał najwyższych urzędników państwowych – w tym Prezydenta RP – była nakierowana na ich publiczne znieważenie, a tym samym na znieważenie również Narodu i Rzeczypospolitej Polskiej”.

Polskie władze zawiodły na całej linii, to jest upokorzenie Polski przez stronę rosyjską – mówi Dariusz Fedorowicz.

– Musiało to odbyć sią za wiedzą i zgodą, albo wręcz w wyniku działania służb rosyjskich. Skoro takie rzeczy się dzieją, to wiadomo, że strona Polska całkowicie sprawę – mówiąc kolokwialnie – położyła. Nie zadbała, aby takie bulwersujące sytuacje się nie mogły zdarzyć. Również Rosjanie w ten sposób, pokazują miejsce Polski w szyku, a mianowicie to, że tutaj nie mamy właściwie nic do powiedzenia. To kolejne upokorzenie Polski przez stronę rosyjską – powiedział Dariusz Fedorowicz.

Wypowiedź Dariusza Fedorowicza:


Pobierz Pobierz

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl