fot. PAP/Radek Pietruszka

Przedstawiciele Wojskowego Instytutu Medycznego wyruszyli z misją medyczną do USA

Personel Wojskowego Instytutu Medycznego wyruszył z misją medyczną do Stanów Zjednoczonych. Zespół liczy 9 osób – poinformował dowódca misji kpt. Jacek Siewiera.

– Celami tej misji jest realizacja wymiany doświadczeń, zarówno w obszarze organizacyjnym, jak i klinicznym, pomiędzy lekarzami z Polski, a także personelem medycznym w Stanach Zjednoczonych. W składzie 9-osobowego zespołu, którego wszyscy członkowie są ochotnikami, znajdują się lekarze anestezjolodzy, profesorowie, ratownicy medyczni, pielęgniarki i pielęgniarze, którzy na wszystkich szczeblach, adekwatnie do zakresu swoich kompetencji i odpowiedzialności, będą prowadzić uzgodnienia w wielu szpitalach w Stanie Illinois w trakcie realizacji misji – mówił kpt. Jacek Siewiera.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl