Prośba o modlitwę o zdrowie ks. abp. Henryka Hosera SAC

Drodzy kapłani i wierni, zwracamy się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia ks. abpa Henryka Hosera SAC – apeluje ks. bp Marek Solarczyk, Wikariusz Generalny.

„Kilkudniowe leczenie infekcji nie przyniosło poprawy zdrowia, a zaostrzenie objawów chorobowych spowodowało, że w czwartek, 29 grudnia 2016 r., ks. abp Hoser został hospitalizowany. Ufamy, że podjęte leczenie spowoduje szybki powrót Ekscelencji do zdrowia” – poinformował w apelu ks. bp Marek Solarczyk.

Osobę naszego Pasterza i cały personel medyczny powierzamy modlitwie wiernych – czytamy na stronie internetowej diecezji warszawsko-praskiej.

diecezja.waw.pl/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl