fot. sxc.hu

Prokuratura zbada działania biura podróży Neckermann

Na dwa dni przed ogłoszeniem bankructwa biuro podróży Neckermann informowało o realizacji podróży zgodnie z planem. Dzisiaj prokuratura sprawdza, czy przedstawiciele spółki nie dopuścili się przestępstwa.

Zawiadomienie w sprawie złożył jeden z warszawskich adwokatów. Według jego informacji, biuro Neckermann w Warszawie wydało 23 września komunikat, że wszystkie realizacje podróży odbędą się zgodnie z planem, dlatego wielu turystów podpisało umowę o podróże. Następnego dnia spółka wstrzymała sprzedaż wycieczek i anulowała loty.

25 września spółka ogłosiła upadłość. W tamtym momencie poza granicami kraju przebywało 3600 turystów. Do dzisiaj wróciło ich ponad dwa tysiące. Prokuratura rejonowa w Warszawie poinformowała, że postępowanie w tej sprawie jest na etapie czynności sprawdzających.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl