fot. flickr.com

Producenci tytoniu i trzody chlewnej od 14 stycznia mogą ubiegać się o pomoc

Od 14 do 25 stycznia br. producenci tytoniu i trzody chlewnej, którzy nie otrzymali zapłaty z powodu upadłości podmiotu skupującego, mogą ubiegać się o pomoc w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – informuje resort rolnictwa.

O pomoc mogą ubiegać się producenci rolni oraz grupy producentów suszu tytoniowego, którzy w latach 2014-2017 co najmniej raz nie otrzymali zapłaty za sprzedany tytoń lub sprzedane świnie w związku z wydaniem postanowienia o ogłoszeniu upadłości lub wszczęciu wtórnego postępowania upadłościowego.

Wnioski należy złożyć do kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa właściwego ze względu na miejsce zamieszkania. Formularz wniosku będzie dostępny na stronie internetowej ARiMR (www.arimr.gov.pl).

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl