fot. twitter.com

Prezydent Warszawy promuje dewiacyjne środowiska homoseksualne

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski podpisał w poniedziałek Deklarację Warszawskiej Polityki Miejskiej na rzecz społeczności LGBT. Tym samym dał specjalne przywileje dewiacyjnym środowiskom homoseksualnym.

– To jest początek działań, które mają doprowadzić do tego, że nikt w moim mieście, nikt w naszym mieście nie będzie czuł się dyskryminowany – mówił Rafał Trzaskowski

Najważniejsze postulaty deklaracji dotyczą m.in. bezpieczeństwa osób homo-, bi- i transseksualnych, edukacji tzw. antydyskryminacyjnej i antyprzemocowej w szkole, wolności artystycznej oraz utworzenia hostelu interwencyjnego dla osób wykluczonych z powodu orientacji seksualnej.

– To, że jednym z pierwszych poważnych przedsięwzięć nowego prezydenta Warszawy jest forsowanie tego rodzaju postulatów środowisk LGBT świadczy o tym, że Rafał Trzaskowski rywalizuje już z Robertem Biedroniem w walce o najbardziej lewicowy elektorat, zapominając o kluczowych problemach Warszawy – zauważył radny stolicy z ramienia PiS Sebastian Kaleta.

W podpisanej w Ratuszu deklaracji czytamy wyraźną zapowiedź bombardowania szkół ideologią LGBT+ pod hasłem rzekomego wspierania dyrektorów i nauczycieli.

To nie jest edukacja tylko ideologizacja, która prowadzi do katastrofy moralnej – podkreślił filozof prof. Piotr Jaroszyński.

– Na to nie mogą zgodzić się nauczyciele, dyrektorzy, rodzice, osoby duchowne. Wszyscy, którzy mają jakikolwiek udział w procesie edukacji dzieci i młodzieży muszą wyrazić swój sprzeciw – wskazał profesor.

Rozszerzanie wpływów środowiska LGBT na szkoły jest obecne również w Gdańsku. Rok temu rozpoczęła się tam próba przebudowy norm społecznych w stronę tzw. modelu równości.

– Jedna warstwa to jest edukacja od lat szkolnych, praktycznie rzecz biorąc od przedszkola poprzez szkołę podstawową i średnią, próbując bagatelizować problem płci, ale generalnie narzucając płeć kulturową zamiast płci genetycznej czy biologicznej – mówił Waldemar Jaroszewicz z Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana.

Rafał Trzaskowski podpisując deklarację LGBT zobowiązał się również do patronatu prezydenta miasta stołecznego Warszawy nad „Paradą Równości”. Żądania stawiane przez środowiska homoseksualne przedstawione są specjalnie dobranym językiem. Mówią o osobach wykluczonych i poszkodowanych ze względu na tożsamość płciową.

Taka retoryka to element strategii manipulacyjnej – podkreśliła Magdalena Czarnik ze Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci.

– Nakłaniamy rodziców do egzekwowania swoich praw na terenie szkoły, do tego, żeby w odpowiednim momencie zainteresowali się, jakie tzw. programy profilaktyczno-wychowawcze są wprowadzane i do wyrażania swojego zdania na ten temat – powiedziała Magdalena Czarnik.

Zapowiedziana została też współpraca z pracodawcami przyjaznymi dla osób LGBT.

– Z Komisji Europejskiej tych milionów dolarów do ich dyspozycji jest naprawdę bardzo dużo oddanych. Patrząc na to, co stało się na Zachodzie, nie powinno nas dziwić, że te same elementy dekonstrukcji społecznej są wprowadzane również w Polsce – zaznaczyła Magdalena Czarnik ze Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci.

TV Trwam News/RIRM

drukuj