fot. PAP/Rafał Guz

Prezydent podpisał umowę programową z Krajową Radą Izb Rolniczych 

Prezydent Andrzej Duda podpisał umowę programową z Krajową Radą Izb Rolniczych.

– To, że po 5 latach mojej prezydentury, mojej pracy, także dla polskich rolników, dzisiaj samorząd zawodowy decyduje się na zawarcie ze mną porozumienia na następne pięć lat, na drugą kadencję – porozumienia przewidującego współpracę i wskazującego konkretne obszary, w których współpraca będzie się odbywała; w gruncie rzeczy wskazuje, że chce ze mną współpracować w zakresie dalszej pracy, służby dla Rzeczpospolitej przez pryzmat funkcjonowania naszego rolnictwa, przez pryzmat życia ludzi na obszarach wiejskich, przez pryzmat kształtowania naszego państwa z uwagi na wspomnianą zasadę ustrojową, że podstawą naszej gospodarki rolnej jest rodzinne gospodarstwo rolne – to sygnał tego, że przez ostatnie pięć lat wobec rolników dobrze wykonywałem swoje obowiązki prezydenckie – podkreślał prezydent Andrzej Duda.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl