fot. PAP/Przemysław Piątkowski

Prezydent A. Duda w Łukowie: Idźmy do tych wyborów, wspierajmy polską rodzinę, wspierajmy rozwój naszego kraju

Idźmy do tych wyborów, wspierajmy polską rodzinę, rozwój naszego kraju – wzywał w Łukowie (Lubelskie) prezydent Andrzej Duda. Apelował do wyborców, by namawiali do uczestnictwa w głosowaniu przyjaciół, sąsiadów, znajomych. Idźcie do wyborów w niedzielę, pomóżcie – mówił.

W niedzielę obędzie się druga tura wyborów prezydenckich; zmierzą się w niej ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

„Idźmy do tych wyborów, wspierajmy polską rodzinę, wspierajmy rozwój naszego kraju. Proszę, żebyście namawiali do uczestnictwa w wyborach waszych przyjaciół, waszych sąsiadów, waszych znajomych, żebyście pomagali wszystkim tym, którym być może trudno dojechać do komisji wyborczej, żeby mogli oddać głos i zagłosować za Polską” – apelował prezydent na spotkaniu z mieszkańcami Łukowa.

„Wierzę w to, że w najbliższą niedzielę wygra Polska ambitna, Polska rodziny, Polska człowieka, Polska rozwoju, Polska, która chce być tak zamożna, jak Europa Zachodnia, ale Polska, która ceni swoje tradycje, swoje wartości. Proszę państwa o wsparcie, idźcie do wyborów w niedzielę, pomóżcie. Pomóżcie, żeby Polska dalej się rozwijała. Stójmy razem pod biało-czerwoną flagą” – mówił.

PAP

drukuj