fot. Krzysztof Sitkowski/KPRP

Prezydent A. Duda przedstawi dziś program wyborczy

Prezydent Andrzej Duda przedstawi dziś swój program wyborczy. Konwencja rozpocznie się o godzinie 10.00. Z powodu epidemii, po raz pierwszy odbędzie się bez publiczności i bez przemówień innych polityków.

Prezentacja programu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy pierwotnie miała odbyć się kilka tygodni temu. Jednak ze względu na epidemię koronawirusa wydarzenie musiało zostać przesunięte. Prezydent ubiegający się o reelekcję przedstawi program dzisiaj.

– Szczegółowo prezydent Andrzej Duda zaprezentuje swoją wizję prezydentury przez kolejne 5 lat. Ze względu na obostrzenia, rygory bezpieczeństwa, nie będzie tam udziału publiczności, ale mamy pewne nowatorskie pomysły dotyczące tego, jak to zorganizować – mówił Adam Bielan, europoseł PiS.

Podczas konwencji nie będzie przemówień innych polityków. Głównym bohaterem będzie ubiegający się o reelekcję kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

– Przywiązujemy olbrzymią wagę przy wszystkich wyborach do programu wyborczego. Myślę, że to już jest nasz znak firmowy, że najpierw przed wyborami prezentujemy dość obszerny, szczegółowy program, a później ten program, co ważne, realizujemy – oznajmił Adam Bielan, rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy.

Tym różnimy się od naszej opozycji – powiedział Adam Bielan.

– Mamy wiarygodność. Nie tylko głosimy przed wyborami, ale też później te ważne programy, choćby ważne programy społeczne w ciągu ostatniej kadencji – czy sztandarowa obietnica obniżenia wieku emerytalnego – realizujemy – podsumował europoseł.

Konwencję wyborczą urzędującego szefa państwa polskiego będzie można zobaczyć dzisiaj o godz. 10.00 na jego profilach w mediach społecznościowych.

TV Trwam News

drukuj