Premier Szydło: determinacja rządu by zreformować wymiar sprawiedliwości jest ogromna

Determinacja mojego rządu, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, by zreformować polski wymiar sprawiedliwości jest ogromna – zapewniła w piątek premier Beata Szydło podczas spotkania z osobami pokrzywdzonymi przez wymiar sprawiedliwości.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek po godz. 13 w Kancelarii Premiera; uczestniczy w nim również minister sprawiedliwości oraz szefowa Kancelarii Premiera Beata Kempa.

„Naszym obowiązkiem jest rozwiązywanie problemów Polaków” – podkreśliła premier. Jak przekonywała, „prawo ma służyć wszystkim, również najsłabszym”, a do tej pory – jak oceniła – tak w Polsce nie było.

„Chcę podkreślić, że determinacja mojego rządu, ministra Ziobry, by zreformować polski wymiar sprawiedliwości jest ogromna” – powiedziała premier.

„Zrobimy wszystko, by tak było, to jest potrzebne państwu i obywatelom” – dodała.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl