Premier M. Morawiecki: W święta Bożego Narodzenia pamiętajmy szczególnie o osobach starszych

W okresie Świąt Bożego Narodzenia pamiętajmy szczególnie o osobach starszych – naszych rodzicach, babciach, dziadkach, ale i o tych, którzy spędzą swoją Wigilię samotnie. Postarajmy się, aby tego dnia nikt nie był sam – napisał we wtorek na Twitterze premier Mateusz Morawiecki.

Premier opublikował też zdjęcia ze spotkania wigilijnego z seniorami, w którym wziął udział we wtorek wieczorem.

Jak informowała Kancelaria Premiera na Twitterze, szef rządu uczestniczył w wigilii zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach. Podczas spotkania premier złożył seniorom życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

„Życzę Państwu dużo zdrowia, szczęścia i życzliwości. Niech nowonarodzony Jezus daje Państwu siłę, a Nowy Rok przyniesie wiele miłych chwil i dni” – powiedział Mateusz Morawiecki, cytowany we wpisie Kancelarii Premiera.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl