PAP/Darek Delmanowicz

Premier M. Morawiecki w Jaśle: Chcemy, aby nasz plan na kolejne lata wykuwał się na takich spotkaniach, jak to dzisiejsze

Premier Mateusz Morawiecki mówił podczas mieszkańcami Jasła, że Prawo i Sprawiedliwość wyrusza na trasę rozmów z Polakami, aby przygotować program na kolejne lata rządów.

Jasło to jeden z pierwszych przystanków premiera w ramach objazdu kraju organizowanego pod hasłem „Przyszłość to Polska”.

Jak mówił szef rządu, program PiS będzie efektem tych spotkań.

– Chcemy, aby nasz plan na kolejne cztery lata – a może na osiem lat – wykuwał się właśnie na takich spotkaniach, jak to. Po moim wstępie będziemy mieli czas na rozmowy, na wasze pytania – najtrudniejsze, jakie chcecie pytania, obawy, lęki, frustracje, ale także nadzieje, wszystko to, co was boli. I to, na co macie nadzieję. To będziemy chcieli omawiać na naszych kolejnych wielkich spotkaniach na naszej trasie spotkań z Polakami – zaznaczył Mateusz Morawiecki.  

Premier dodał, że w przeszłości na właśnie tego typu spotkaniach rodziły się pomysły m.in. na trzynastą i czternastą emeryturę, wyprawki szkolnej w ramach programu „Dobry Start” czy obniżki podatków. Spotkanie w Jaśle jest poświęcone sprawom gospodarczym.

Podobne spotkania odbywają się dziś m.in. w Krakowie, Szczecinie, Lublinie i Wrocławiu. W niedzielę na trasie wyborczej PiS-u jest m.in. Sandomierz, który odwiedzi była premier Beata Szydło.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl