fot. PAP/Leszek Szymański

Premier M. Morawiecki: Nie możemy dopuścić do powrotu nieobliczalnych polityków do władzy

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało nowy spot wyborczy, w którym odniosło się do planów Platformy Obywatelskiej dotyczących obrony na linii Wisły. Premier Mateusz Morawiecki zarzuca w nim Donaldowi Tuskowi, przewodniczącemu Koalicji Obywatelskiej, że chciał zostawić połowę Polski na pastwę rosyjskich zbrodniarzy.

Szef rządu nawiązał w ten sposób do ujawnionych przez szefa Ministerstwa Obrony Narodowej, Mariusza Błaszczaka, planów obrony Polski. Rząd Zjednoczonej Prawicy zmienił to i podkreśla konieczność obrony całego kraju.

Oni znowu chcą rządzić. To są niebezpieczni ludzie. Nie możemy dopuścić do powrotu nieobliczalnych polityków do władzy – powiedział Mateusz Morawiecki.

Premier Mateusz Morawiecki wyruszył dziś rano w objazd „PiSbusem”. Na konferencji w Warszawie przekazał, że „podstawą” jego objazdu będzie linia Wisły, ponieważ – jak mówił – jest ona symbolem.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października. Wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl