Prekampania w Warszawie: P. Jaki rozpoczyna akcję odwiedzin 100 blokowisk i osiedli

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki zaprezentuje dziś nową akcje w ramach tzw. prekampanii. Polityk chce odwiedzić 100 miejsc w Warszawie, tzw. blokowisk i osiedli. Planuje rozmawiać z mieszkańcami.

Patryk Jaki chce przekonać warszawiaków, że warto wziąć udział w tegorocznych wyborach samorządowych. Jak podkreślił, te wybory mają szczególne znaczenie.

Będziemy chcieli również dotrzeć do tych mieszkańców z różnych blokowisk i osiedli, którzy nigdy do tej pory nie głosowali. Będziemy chcieli ich przekonać, że warto wziąć udział w wyborach na prezydenta stolicy, ponieważ bój jest absolutnie wyjątkowy. My walczymy o jedną fundamentalną zmianę – ażeby Warszawa była uczciwa. Warszawa zarządzana przez PO, Rafała Trzaskowskiego i Hannę Gronkiewicz-Waltz była nieuczciwa w sprawie nieruchomości, była nieuczciwa w sprawie reprywatyzacji i tak samo jest dzisiaj nieuczciwa w prowadzonej prekampanii o warszawski samorząd – powiedział kandydat ZP na prezydenta.

A Patryk Jaki zyskuje w kolejnych sondażach. Przewaga Rafała Trzaskowskiego stopniała już do kilku punktów procentowych.

Wybory samorządowe odbędą na jesieni tego roku.

 

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl