fot. twitter.com/MGMiZS_GOV_PL

Powitaj Dar Młodzieży i wygraj podwójne zaproszenia na jego pokład

Powrót Daru Młodzieży będzie miał niezwykle wzniosły i uroczysty charakter. Zarząd Morskiego Portu Gdynia zaprasza do wspólnego powitania młodzieży na pokładzie katamaranu. Z tej okazji Port Gdynia organizuje konkurs, a do wygrania trzy podwójne zaproszenia na pokład katamaranu.

Aby móc wypłynąć naprzeciw uczestnikom Rejsu Niepodległości, należy dziś do północy poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Dla ilu polskich żaglowców Port Gdynia jest portem macierzystym?

2. Jaka jest najważniejsza inwestycja Portu Gdynia wychodząca w głąb morza?

 3. W którym roku powstał Port Gdynia?

Odpowiedzi należy przesłać na adres e-mail: [email protected]. Nasza redakcja skontaktuje się ze zwycięzcami i przekaże szczegółowe informacje co do godziny i miejsca odbioru podwójnych wejściówek na pokład katamaranu w Gdyni. Informacje o konkursie można znaleźć także na stronie internetowej www.radiomaryja.pl.

Transmisję z wpłynięcia Daru Młodzieży do portu w Gdyni będzie można obejrzeć w czwartek od godziny 11.00 w TV Trwam.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl