Pomorskie: 2 osoby zatrzymane w zw. ze znalezieniem ok. 260 kg narkotyków

Pomorska policja znalazła ok. 260 kg narkotyków i zatrzymała w tej sprawie dwie osoby. Do zatrzymań doszło w środę, na piątek Prokuratura Okręgowa w Gdańsku zaplanowała m.in przesłuchanie podejrzewanych.

O znalezieniu dużej ilości środków odurzających poinformowała w piątek PAP rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk. Wyjaśniła, że na 260 kg narkotyków składa się ok. 140 kilogramów marihuany, ok. 115 kg haszyszu i około 2 kg kokainy.

Maciej Stęplewski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku potwierdził PAP, że w sprawie zatrzymano dwie osoby, a do zatrzymań doszło w środę.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl