W Polsce pochmurnie, z przelotnymi opadami deszczu na południu kraju

Jak informuje IMGW, Wyspy Brytyjskie i Półwysep Apeniński są pod wpływem wyżów. Na pozostałym obszarze kontynentu pogodę kształtują niże z frontami atmosferycznymi. Polska jest w zasięgu płytkiej zatoki niżowej z frontem okluzji. Napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 1010 hPa i będzie spadać.

W niedzielę rano zachmurzenie duże, potem umiarkowane. Miejscami, zwłaszcza na południu kraju słabe, przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 5-7 st. na wschodzie, do 12 st. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie z kierunków północnych.

PAP/RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl