fot. pkspolonus.pl

Polonus na wakacje przygotował 80 proc. zniżkę na bilety dla dzieci do 4 lat

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy, przygotował specjalną propozycję dla najmłodszych. Tuż przed uruchomieniem linii wakacyjnych wprowadził ulgę, dzięki której dzieci do lat 4 będą podróżowały ze zniżką 80 proc. – poinformował przewoźnik w komunikacie.

Jak informuje Polonus już teraz można rezerwować bilety na wyjazdy z dziećmi nad polskie morze, Mazury lub w góry. Rezerwacji można dokonać na stronie pkspolonus.pl oraz w kasach na dworcu autobusowym Warszawa Zachodnia.

„Wspieramy rodzinne wyjazdy i doskonale rozumiemy, jak ważny jest komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale i wakacyjny budżet. Dzięki tej zniżce rodzice będą mogli przeznaczyć zaoszczędzone środki na dodatkowe atrakcje i przyjemności dla swoich pociech” – powiedział cytowany w komunikacie Maciej Acedański, prezes Polonusa.

Przewoźnik informuje, że aby skorzystać ze zniżki, w trakcie rezerwacji na stronie www.pkspolonus.pl, po wyborze konkretnego kursu należy wybrać ulgę handlową: “Dziecko od 0 do 4 lat (podróż na kolanach)” i cena zostanie automatycznie zmieniona.

Polonus przypomina też, że umożliwia bezpłatną zmianę terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

PAP

drukuj