fot. pixabay.com

Pogodnie niemal na obszarze całego kraju

Będzie dziś pogodnie niemal na obszarze całego kraju, tylko na krańcach południowych możliwy jest słaby deszcz. Termometry wskażą 23 st. C. –  poinformowała dyżurna synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Ilona Śmigrodzka.

Większe zachmurzenie spodziewane jest na krańcach południowych i tam możliwe są opady. Na pozostałym obszarze kraju pogodnie, zachmurzenie będzie umiarkowane.

Temperatura maksymalna 23 stopni Celsjusza w centrum i na wschodzie. Na południu od 16 do 19 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

W nocy pogodnie, bez opadów. W całym kraju możliwe mgły ograniczające widzialność do 300 metrów.

Temperatura minimalna wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, 12 w centrum, do 14 stopni na południowym wschodzie.

Wiatr słaby, z kierunków wschodnich.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl