fot. Monika Bilska

P. Jaki: A. Bodnar uruchomił „maszynkę do skręcania śledztw spraw kryminalnych kolesiów Donalda Tuska”

Będzie audyt śledztw osób związanych z Platformą Obywatelską. To „maszynka do ukręcania niewygodnych spraw” dla obecnej władzy mówią politycy Suwerennej Polski.

Według europosła Suwerennej Polski, Patryka Jakiego, minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny, Adam Bodnar, uruchomił właśnie „maszynkę do skręcania śledztw spraw kryminalnych kolesiów Donalda Tuska”.

Kilka dni temu uruchomiono znany mechanizm PR po to, żeby wszystkich Państwa oszukiwać. Chodzi o list autorytetów Platformy Obywatelskiej, który to list mówi o tym, że trzeba jeszcze raz przeanalizować sprawy polityków PO, czyli im pomóc. Jestem przekonany, że to jest ustawka. Na ten list oczywiście odpowiada Adam Bodnar, który mówi, iż trzeba wszystkie sprawy tych „Nowaków” posprawdzać. Potem uruchamia się profil neoprokuratorów, którzy mówią, że jeszcze będą analizowali sprawy – powiedział Patryk Jaki, europoseł Suwerennej Polski.

Oni wprost mówią, że uruchomiono „machinę do skręcania śledztw”, ale w piątek poszły już za tym działania. Zdegradowano wybitną prokurator – zauważył polityk.

Upokorzono ją, odsyłając do najniższej prokuratury. Prokurator, która odpowiadała za skuteczne śledztwo ws. Sławomira Nowaka, które tak zabolało Donalda Tuska, że fałszowano akty notarialne, żeby siłą napaść na TVP – mówił Patryk Jaki, europoseł Suwerennej Polski.

TV Trwam News

drukuj