Ofiara Gender. Zmieniła płeć, poprosiła o eutanazję

44-letnia Belgijka, aktualnie znana jako Nathan Verhelst, poddała się eutanazji po nieudanej – jej zdaniem – operacji zmiany płci z żeńskiej na męską. Nie odpowiadał jej nowy wygląd.

Przed śmiercią, w wywiadzie dla jednej z gazet, stwierdziła: „zmiany uczyniły mnie potworem”, powiedziała także, że „patrzy na siebie z obrzydzeniem”.

Verhelst poddała się eutanazji przez śmiertelny zastrzyk, ze względu na „nieznośne cierpienie psychiczne” – oświadczył jeden z lekarzy. Od 2002 roku, w Belgii eutanazja jest dozwolona.

„Ostatnie wydarzenia pokazują, że promowana przez liberalne media nowa wizja seksualności jest urojona i prowadzi człowieka do destrukcji”powiedział ks. prof. Paweł Bortkiewicz.

– Jesteśmy wręcz bombardowani przez media liberalne bardzo optymistyczną i urojoną wizją wydarzeń związanych z promowaniem nowej wizji seksualności. Ta nowa wizja bazuje – z jednej strony na promowaniu homoseksualizmu jako jednej z alternatywnych form spełniania się płciowości; z drugiej strony – także na transseksualizmie, czyli możliwości dowolnej, rzekomej zmiany płci. W opozycji do tych bardzo optymistycznych i urojonych wizji, nieustannie podkreślamy z naszej strony, ze strony antropologii adekwatnej, antropologii na miarę godności człowieka, że te wizje mają charakter destrukcyjny, ponieważ one godzą w tożsamość człowieka, w jakieś manichejskie traktowanie ciała, które staje się tu przedmiotem zupełnie dowolnej manipulacji – wyjaśnia ks. prof. Paweł Bortkiewicz.

„Jest przykładem człowieka, który nie był w stanie unieść ciężaru rozdarcia i dezintegracji swojej tożsamości i skłania się ku autodestrukcji” – dodaje ks. prof. Paweł Bortkiewicz.  Ten przykład nie jest jednak odosobniony; nowa ideologia genderyzmu opiera się na prowadzących do destrukcji człowieka eksperymentach.

– Eksperyment przeprowadzony przez dr Johna Moneya na jednym z dwojga bliźniaków (dzieci państwa Reinerów), urodzonych w 1965 r. Nie wnikając w szczegóły, warto wspomnieć, że właśnie metody zastosowane przez dr. Moneya, które polegały na zmianie płci jednego z tych chłopców i pewnej edukacji seksualnej, mającej doprowadzić do zaakceptowania tej zmiany płci, skończyły się tragicznie dla obu bliźniaków. Ten, który był przedmiotem manipulacji popełnił samobójstwo w 2004 roku poprzez zastrzelenie się, natomiast jego brat bliźniak, który cierpiał na schizofrenię i depresję z powodu obserwowania tego eksperymentu na jego bliźniaku, popełnił samobójstwo 2 lata wcześniej – powiedział ks. Profesor Bortkiewicz.

RIRM 

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl