twitter.com/ITD_gov

Oddział Inspekcji Transportu Drogowego w Miechowie

W Miechowie w woj. małopolskim otwarto oddział Inspekcji Transportu Drogowego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. minister infrastruktury, Andrzej Adamczyk oraz Główny Inspektor Transportu Drogowego, Alvin Gajadhur. Nowa inwestycja pozwoli na zwiększenie obecności służb przy trasie S7 i usprawni ich prace, co poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

Na wyposażeniu Małopolskiego Inspektoratu Transportu Drogowego znajdzie się też wóz wyposażony w specjalistyczny sprzęt do badania stanu technicznego pojazdów.

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podkreślił, że jest to nowoczesna mobilna stacja diagnostyczna.

Ten samochód jest wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają zbadać stan techniczny, tak jak na stacji kontroli pojazdów, nie tylko samochodu osobowego, ale szczególnie autokaru, samochodów ciężarowych, autobusów – mówił szef resortu infrastruktury.

Minister Andrzej Adamczyk ocenił, że dziś Inspektorat Drogowy to jedna z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych służb w Europie.

Przypomniał też, że aktualnie są procedowane nowe przepisy, które mają usprawnić procesy zarządzania w Inspekcji Transportu Drogowego.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl